Úvod > volný čas > Advent je tady

Advent je tady

Rubrika: Dekorace    Vyšlo:
Publikováno v titulu Domov | Ročník 2004 Číslo 12
Autor:    foto autor
Advent je tady

Doba očekávání (což doslovně advent znamená) končí Štědrým dnem. Čtyři neděle se na adventním věnci postupně zapalují čtyři svíčky. Nebo věnec bez svící zavěsíme na vstupní dveře. Je pozdravením příchozím i kolemjdoucím, vyjadřuje snášenlivost a toleranci. Tradiční dekorací si navodíme vánoční atmosféru. A k té patří i adventní věnec. Podívejte se, jak se vlastně takový věnec „vije".

KDO VÁM RADÍ
Jaroslava Boušková absolvovala zahradnickou školu, odmalička miluje kreslení. Absolvovala kurs kreslení v ateliéru Platýz. Po škole nastoupila do podniku Sady, lesy a zahradnictví, kde potkala Josefa Vika, uznávaného odborníka v oboru zahradnictví. Vedl ji odborně, podporoval i její výtvarný talent. Ilustrovala odborné články P. Herynka, kreslila pro Vlastu, víkendový deník Mladé fronty, Živu apod., pracovala v Pražské botanické zahradě, v okrasné školce. Od roku 1991 pracuje s manželem ve vlastní zahradnické firmě, připravovala návrhy při zakládání zahrad, navrhovala letničkovou výsadbu paletových záhonů.
Nyní se věnuje zakázkové výrobě květinových dekorací ze suchých a preparovaných květin, kde zúročila výtvarné i odborné zahradnické zkušenosti. Vybavuje hotely,penziony, firmy i domácnosti. A jak to všechno stíhá? Není na to sama. Dnes už pomáhají dvě dcery a vnučka.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama