Úvod > zahrada > Užijte si zahradní párty i v chladných měsících díky párty stanům a plynovým zářičům

Užijte si zahradní párty i v chladných měsících díky párty stanům a plynovým zářičům

Rubrika: Pomůcky, nářadí, nástroje    Vyšlo:
Autor:    Foto: Hawaj.cz
Užijte si zahradní párty i v chladných měsících díky párty stanům a plynovým zářičům

Čeká vás oslava narozenin a nevíte, kde všechny hosty usadit? Nebo byste dětem rádi uspořádali venkovní párty, ale nechcete, aby běhaly neustále sem a tam mezi teplem domova a venkovními zimními radovánkami?
 
Pořiďte si párty stan a máte vystaráno. Vejde se do nich různé množství osob, podle toho, jak prostorný si zvolíte, můžete v nich sedět, hrát hry, veselit se do pozdních nočních hodin a to i nyní. Stačí koupit si plynové zářiče, které zajistí teplo a slavnost může začít.

Plynový zářič

 

 

 

Přednosti párty stanů
 
Párty stany mají velkou výhodu – dají se používat téměř celoročně, v létě vás ochrání před slunečními paprsky i deštěm, na jaře a na podzim vám připraví příjemné prostředí venku, i když byste ještě jen tak bez stanu nepobyli. Také chrání před větrem, listím, počasí pro vás nebude důležité. Jednoduše si zvolíte datum oslavy a pozvete hosty.
 
Předností je i jejich rozmanitost co se velikostí i barev týče. Jsou vyrobeny z kvalitních, pevných materiálů, stejně jako se vyrábí plachty nákladních aut. Odolají povětrnostním podmínkám po mnoho let, mají odnímatelná okna, jsou skladné a ušetří vám spoustu peněz, které byste utratili např. za pronájem salonku v restauraci.
 
Internetový obchod Hawaj.cz nabízí nyní párty stany za velmi příznivé ceny, ušetřit můžete mnoho tisíc korun. Jde také o skvělý nápad na Vánoční dárek pro vaše nejbližší nebo přátele.

Párty stan

 

 

 

Posaďte se pohodlně, prosím
 
Možná budete řešit i stoličky či lavičky a stoly, k nimž hosty usadit. Pivní sety jsou výborným řešením. Vejde se na ně dost hostů, jsou nenáročné na místo k uskladnění a také jsou cenově nenáročné. Hawaj.cz nabízí pivní sety s totální slevou a garancí nejnižší ceny.
 
Připravte se na oslavy, ať už podzimní, nebo letní a překvapte hosty vaším skvělým zahradním vybavením.

Pivní setreklama