Úvod > zahrada > Grilování nemusí končit s létem

Grilování nemusí končit s létem

Rubrika: Pomůcky, nářadí, nástroje    Vyšlo:
Autor:    Foto: Campingaz
Grilování nemusí končit s létem

Také je vám líto, že doba teplých večerů a grilování pomalu končí? Máme pro vás tip, jak si tuto příjemnou činnost užít i v nadcházejícím podzimním počasí. Pořiďte si plynový gril! Může Vám celoročně stát na terase nebo balkóně a uvidíte, že i v chladných, ale slunečných dnech nalezne své využití.¨

 

 

Grily značky Campingaz využívají moderní technologie, díky kterým jsou pokrmy velmi rychle hotové bez nutnosti zdlouhavého zatápění a podpalování.
 
Gril s technologií RBS, Radiant Burner System, obsahuje keramické hořáky, které jsou umístěné po bocích grilovací vany a zaručují tak zdravější přípravu jídla. Šťáva z pokrmů totiž neodkapává na hořáky, a tuk se nepřipaluje. Jedním z takových grilů je gril 2 Series RBS LXS.

 

 

Tento gril má patentovaný systém keramických hořáků s prodlouženou zárukou pět let.  Rozptylovače tepla jsou umístěné ve spodní části grilovací vany, což umožňuje rovnoměrné dosažení teploty mezi 250°až 300 °C po celé grilovací ploše. Díky tomu je grilování nejvýkonnější.
 
Protože jsou hořáky takto vhodně umístěné, není nutné gril speciálně udržovat, a přesto Vám bude sloužit dlouhé roky.

 

 

Další předností grilů je možnost využití systému Culinar Modular System, který umožňuje použít nejrůznější příslušenství k přípravě specifických pokrmů. Stačí vyjmout prostřední oválnou část litinového roštu a vyměnit ji za požadovaný díl.
 
Pokud se rozhodnete upéct pizzu, stačí použít pizza kámen. Pro asijskou kuchyni je vhodná wok pánev, na španělské delikatesy zase široká pánev na paellu.  V nabídce je celá řada dalšího příslušenství, a to včetně pečícího stojanu na drůbež.

 

 

Co říkáte, využili byste takový gril? My rozhodně ano!
 
Cena tohoto grilu je 13 499 Kč. Více informací naleznete na www.campingaz.com/czreklama