Úvod > Novinky > NOVÝ BYT A DŮM 2010

NOVÝ BYT A DŮM 2010

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Terinvest
NOVÝ BYT A DŮM 2010

Úspory v bydlení. To je to, co dnes pálí řadu z nás. Pokud hledáte rady, tipy, nápady jak na ně, navštivte v době od 25. 2. – 28. 2. 2010 pražský veletržní areál PVA Letňany, kde se v tomto termínu uskuteční již 16. ročník veletrhu NOVÝ BYT A DŮM.
 
Jak jsme předeslali výše, hlavní myšlenkou tohoto veletrhu jsou úspory v bydlení. Představí se zde různorodý sortiment stavebních hmot, izolačních materiálů, novinky z oblasti výroby oken, dveří a stínící techniky.

 

Připraven bude zajímavý doprovodný program, který se ponese v duchu nízkoenergetického bydlení. Těšit se můžete na přehlídku moderních stavebních materiálů, kde přihlášené firmy vybudují ukázkovou zeď a představí tak svůj stavební materiál ve srovnání s ostatními.

 

V přednáškovém sále se pak od odborníků ze sdružení CENTRUM PASIVNÍHO DOMU můžete dozvědět řadu zajímavých informací z nejenom z tohoto způsobu bydlení.
 
16. ročník veletrhu Nový byt a dům bude nově doplněn o veletrh FLOOR EXPO se zaměřením na podlahy, podlahové krytiny, konstrukce podlah, zateplení a podlahovou chemii. Záštitu nad tímto veletrhem převzal CECH PODLAHÁŘŮ ČR, který přímo ve výstavní hale uspořádá přednášky a poradenství.

 

Uvedené veletrhy doplní společnosti zabývající se vybavením interiéru, a to na výstavě MODERNÍ NÁBYTEK. Veletrh tak nabídne nejenom dílčí zajímavosti z oblasti bydlení, ale současně komplexní inspiraci pro všechny, kteří se právě chystají pořídit si nový byt či dům.


Mohlo by se hodit


reklama