Úvod > Novinky > Aquaset

Aquaset

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Terinvest
Aquaset

Aquaset - 5. mezinárodní veletrh bazénů, saun, koupelen, sanitární techniky a úpravy vody
 
Chystáte se budovat koupelnu či rekonstruovat stávající? Nebo uvažujete nad tím, že si už konečně pořídíte do zahrady bazén? Pak byste rozhodně měli navštívit veletrh Aquaset, který bude probíhat ve dnech 25. – 28. 2. 2010 v Pražském veletržním areálu  Letňany, kde na vás čeká řada inspirativních nápadů ale také novinek...

 

Pátý  ročník mezinárodního veletrhu AQUASET 2010  představí  zejména   bazény, sauny, sanitární techniku, úpravu vody a soutěž KOUPELNA 2010 . Svým tematickým zaměřením osloví jak platformu odborníků , tak i laickou veřejnost. Vystavované novinky nabídnou ucelený obraz ve vývoji výstavby a provozu veřejných bazénů a aquaparků a zároveň uspokojí i zájemce o privátní koupelny, bazény, sauny a jejich doplňkové vybavení.
 
Výrazné zastoupení firem prezentuje oblast whirpoolů a masážních bazénů. V letošním roce se stal veletrh AQUASET vyhledávaným veletrhem ze strany vystavovatelů, jejichž počet se oproti loňskému ročníku navýšil.

 

V rámci doprovodného programu byl vyhlášen druhý ročník soutěže Koupelny 2010. Účastníci zde představí  své expozice ve dvou soutěžních kategoriích  -  funkční maloprostorovou koupelnu v rámci standardního bytu nebo multifunkční koupelnu pro využití prvků relaxační lázeňské péče v domácím prostředí.

 

Více informací najdete na www.aquaset.cz.


Mohlo by se hodit


reklama