Úvod > Novinky > FOR FAMILY 2010

FOR FAMILY 2010

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: For Family
FOR FAMILY 2010

Ve dnech 18. - 21. března 2010 se v Pražském veletržním areálu Letňany koná soubor veletrhů pro bydlení, rodinu a volný čas FOR FAMILY 2010. Pojďte se s námi podívat, jaké novinky zde na vás čekají…
 
Jako aktuální pozvánku vám dnes představujeme novinku – Kónický květník OpenM, který si budete moci v rámci veletrhu prohlédnout a zakoupit.
 
Květník (v. 80cm, horní prům. 80cm, spodní prům.40cm) je složen ze dvou PE nádob přesně do sebe padnoucích tak, že horní okraj tvoří dvoubarevný efekt (13 barev na výběr). Vnitřní květináč má dvojité dno, pod nímž je prostor pro rezervu vody (13 l). Lze k němu připevnit zdvihací oka pro snadnou výměnu výsadby. Vnější obal je možné připevnit na desku s kolečky (pro snadnou mobilizaci) nebo ukotvit do země (pro posílení stability). Dvojitá stěna květníku přináší kořenům rostlin termickou ochranu. Výrobek je recyklovatelný. Nádoba má nízkou hmotnost (14,5 kg), nabízí velký prostor pro substrát (103 l), materiál je nárazuodolný,
nemění barvu ani tvar při teplotách – 65 °C - + 85 °C. Na tyto vlastnosti poskytuje výrobce záruku 10 let. Květník je vhodný pro exteriér (přepadový otvor) i interiér (vodoznak). Květináč a obal lze koupit odděleně. Doplňky: deska s kolečky, kotevní kříž, vodoznak, zdvihací oka. Varianty: Open S (v. 60 cm), Open L (v. 120 cm).
Na veletrhu ho najdete u stánku společnosti FLORAVIL, s.r.o.

 

Další novinkou, kterou byste si neměli nechat ujít, je kapsář na květiny Akryl 1.
Kapsář na květiny je zcela novým typem závěsného obalu na květiny. Je vhodný pro pěstování všech druhů rostlin v exteriéru i interiéru. Kapsáře jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů v široké škále barev. S pomocí této novinky je možné vytvořit velice zajímavé nástěnné dekorace i předělovací stěny. Tuto šikovnou pomůcku na veletrhu představí společnost K+K zahrada s.r.o.

 

Společnost MIMIPLUS s.r.o. bude prezentovat dětskou neoprénovou soupravu, která je vyrobena z 3mm neoprénu, plně prošitá s dvojitým nylonovým lemem. Souprava se skládá s trička a šortek. Tričko s krátkými rukávy má značkový robustní YKK zip. Udrží vaše dítě v teple ve vodě i venku v případě chladného počasí. Navíc nepropouští vůbec sluneční paprsky. A najdete zde i plážovou UV kombinézu, která chrání děti před škodlivými slunečními paprsky. Velmi se osvědčila u kojenců a dětí trpících atopickým či jiným ekzémem. Ochranný krém používaný k minimalizaci podráždění od ekzému se při namočení stává kluzkým a dítě není snadné držet. Tato kombinéza neabsorbuje krémy, naopak zajistí, aby zůstaly tam, kde mají. Měkká tkanina, ze které je kombinéza vyrobena, působí na dětskou pokožku velmi příjemně. Snadno se obléká, má cvočky na zádech a v rozkroku (pro snadnou výměnu plínky). S maximální ochranou před slunečními paprsky (SPF50+).

 


Mohlo by se hodit


reklama