Úvod > Novinky > Vše pro váš domov

Vše pro váš domov

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: FOR HABITAT
Vše pro váš domov

Zima je období, kdy máme v teple domovů a nad šálkem horkého čaje čas k přemýšlení. Rozhlížíme se po bytě a přemýšlíme, jak jej vylepšit, upravit nebo zrenovovat. Pro inspiraci vám nabízíme zajímavou pozvánku na veletrh bydlení FOR HABITAT, který se uskuteční na přelomu zimního a jarního období ve dnech 18. – 21. března 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany.
 
Mottem letošního veletrhu FOR HABITAT je „Vše pro Váš domov“. Co vše tedy veletrh nabízí? Těšit se můžete na novinky a ukázky posledních trendů z oblasti bydlení a designu včetně inspirace pro vytvoření nebo zkrášlení zahrady na souběžně probíhajícím veletrhu zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN. Na veletrhu návštěvník najde například inspiraci jak vybavit nový byt nebo jen radu či kontakty. Pokud je již rozhodnutý může se zastavit se svojí poptávkou či využít akční ceny vystavovatelů.
 
Najde zde opravdu vše, od dekorací, nábytku a dalšího vybavení interiéru až po možnost pořídit si byt, dům i jeho stavbu.
Premiéru bude mít na letošním ročníku veletrhu společnost Interior-Evergreen, která je výrobcem a dodavatelem nábytku z masivu ve stylovém a tradičním duchu. V jejich portfoliu najdete více než 10 kolekcí v různém stylu a provedení. Nábytek je vyráběn tradičním řemeslným způsobem, u kterého dominuje ruční práce. Povrchová úprava s typickým prvkem ,,starožitného efektu" nebo ,,patiny" dávají nábytku jedinečný charakter. Velmi zajímavá bude také expozice společnosti ASON interiér. Přední český výrobce zakázkových výrobků pro zdravé sezení a ležení, čalouněného nábytku a doplňků představí například jednolůžkové a dvoulůžkové čalouněné postele s lamelovými polohovacími rošty a s úložným prostorem.

 

Součástí vybavení domu nebo bytu jsou koberce. Záleží však na dobrém výběru. Pokud se to povede, stane se koberec ozdobou domova. Navštivte proto na veletrhu expozici firmy Bakero export – import s.r.o., která se zabývá vlastní výrobou a prodejem ručně vázaných koberců z Číny, Nepálu i Indie. Díky osobnímu přístupu k zákazníkovi zde mohou dobře poradit a poskytnout vám cenné informace při výběru vhodného koberce i rady jak postupovat při čištění nebo opravě koberců.
 
Společnost Luxusní sedačky – Kateřina Jung se zabývá prodejem sedacích souprav Bruno Remz, které charakterizuje stručný a výstižný popis – inovace, kreativita, elegance a krásné tvary. Ani jejich expozice nebude na letošním veletrhu FOR HABITAT chybět. Dalším zástupcem z České republiky je firma Pavel Nádeníček – Výroba nábytku, která již od roku 1992 vyrábí vybavení bytu na zakázku v následujícím sortimentu: interiéry pracovišť i společenských prostor, kuchyňský nábytek, obývací stěny, ložnice, dětský a kancelářský nábytek, dveřní křídla, šatní skříně a vestavěné skříně. Své dobré jméno si firma vybudovala zejména důrazem na kvalitu opracování dílců (například technologie ABS-hran).
 
Pro milovníky nábytku z masivu je připravena expozice firmy Rott s.r.o. nebo společnosti H & D a. s., která vyrábí nábytek z ratanu a masivu.
Nedílnou součástí veletrhu je také široký doprovodný program a to nejen pro návštěvníky ale i pro vystavovatele. Počtvrté se bude při veletrhu konat výběrová výstava designových objektů a novinek z oboru Trendy interiér. Dokonce popáté – opakovaně ve spolupráci se sdružením Rudolfinea, proběhne výstava Brána řemesel. A ani v nadcházejícím ročníku nebude chybět soutěž Oblékáme interiér. Vystavovatelé veletrhu FOR HABITAT budou opět soupeřit o nejlepší exponát GRAND PRIX a nejlepší expozici TOP EXPO.

 

Návštěvníci zde budou mít možnost požádat o radu nebo načerpat inspiraci. Z konferencí, workshopů či ukázek řemesel jmenujme například přednášky, které jsou pořádány ve spolupráci se Státním fondem životního prostředí na téma Program Zelená úsporám a se Státním fondem rozvoje bydlení, sdružení CERPAD na téma Program Nový panel. Celkem se na veletrhu FOR HABITAT představí na 300 vystavovatelů na ploše 7 000 m2.  Další informace najdete na www.forhabitat.cz.


Mohlo by se hodit


reklama