Úvod > Novinky > FOR FAMILY 2010 představuje novinky

FOR FAMILY 2010 představuje novinky

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Terinvest/For Family 2010
FOR FAMILY 2010 představuje novinky

Ve dnech 18. - 21. března 2010 se v Pražském veletržním areálu Letňany koná soubor veletrhů pro bydlení, rodinu a volný čas FOR FAMILY 2010, v jejichž rámci se bude prezentovat celá řada zajímavých novinek. Široká nabídka uspokojí snad každého zákazníka. Stačí jen nahlédnout…
 
Pečujeme o rostliny
Jako aktuální pozvánku vám dnes představíme výrobky s mykorhizními houbami – nepřehlédnutelnou pomůcku v péči o rostliny. Jedná se o přírodní produkty, které přirozenou cestou zajišťují rostlinám maximální příjem živin a vody, a zároveň jsou šetrné k okolnímu prostředí. Jejich účinek způsobuje, že rostliny jsou odolné, zdravé a lépe snášejí stresové faktory, jako např. sucho či přesazení.
Na veletrhu je prezentuje společnost SYMBIOM, s.r.o.                    
 

Pro náročné cestovatele i ,,dovolenkáře
V rámci veletrhů FOR FAMILY si můžete prohlédnout aktuální nabídku cestovní kanceláře VICTORIA, zaměřenou na pobytové zájezdy do CHORVATSKA, ITÁLIE, FRANCIE a ČERNÉ HORY. Najdete zde hotely, apartmány a také kempinkový program. Pro náročnější cestovatele jsou připraveny poznávací zájezdy kvalitními autobusy – Evropa, lyžování v italských, francouzských a rakouských Alpách za superceny. Na své si přijdou i milovníci kol, kteří mohou využít různé úrovně náročnosti cyklistických tras, na nichž je doprovází autobus s kvalitním vlekem. Nabídka je opravdu pestrá a každý si v ní najde ,,to své“…
 

Relaxace na zahradě
Toužíte po dokonalém odpočinku na zahradě? Pokud jste odpověděli kladně, nezapomeňte si prohlédnout exkluzivní zahradní altánek HINODE, jehož dominantu tvoří vlastní střecha. 

Působí jako královská koruna, pokrytá nejstarším typem kanálkové krytiny. Je vypálená z nejvzácnějšího naleziště hlíny v Evropě, které se odhaduje už jen na 10-15 let. Řadí se k nejmenším vyráběným krytinám na světě. Rozpíná se na ploše 410x410cm v počtu 2850 kusů tj. množství, které vám u klasické krytiny vystačí na standardní rodinný dům. Každý jeden kus musí být zasazený do vytvořeného letování tak, aby do sebe přesně zapadal. HINODE je vskutku nejnáročnější dílo. Vyrábí se 240 hodin a následná montáž u zákazníka a trvá 10 dní. Všechny altánky z produkce výrobní společnosti mají dokonalou povrchovou úpravu a jsou mistrovským dílem. Takový klenot by na vaší zahradě neměl chybět. Na veletrhu FOR FAMILY 2010 představí společnost Gazebo na stánku číslo1D20.


Mohlo by se hodit


reklama