Úvod > Novinky > STAVOTECH otvírá stavební sezónu

STAVOTECH otvírá stavební sezónu

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Výstaviště Flora Olomouc
STAVOTECH otvírá stavební sezónu

I když na mnoha stavbách neutichá ruch ani přes zimu, ta pravá stavební sezóna začíná pro většinu stavebníků na počátku jara. Symbolický „klíč“ k jejímu zahájení již dvacátým rokem představuje stavební a technický veletrh STAVOTECH, koncipovaný pro širokou i odbornou veřejnost nejen Olomouckého kraje…
 
Více než 150 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 11. – 13. března 2010 v prostorách pavilonů A, E a přilehlých venkovních plochách Výstaviště Flora. Také letos kapacity zmíněných dvou pavilonů nestačí zájmu vystavovatelů a před pavilon A bude přistavěna vytápěná montovaná hala, která výstavní plochu rozšíří.
 
Nejsilnější zastoupení mají firmy nabízející zdící materiály, střešní krytiny, dřevěná i plastová okna, dveře a parapety, garážová vrata, izolace, domovní čističky odpadních vod. Také na jarní etapě veletrhu je velmi silná oblast vytápění, návštěvníci zde najdou kotle, topná tělesa, podlahové vytápění. Alternativní způsoby jsou zastoupeny tepelnými čerpadly, solárními systémy, rekuperací. Ty, kteří uvažují o budoucí podobě svého bydlení, jistě zaujme nabídka realitních kanceláří, finančního poradenství i speciální nabídky rodinných domů od klasických novostaveb až po dřevostavby a nízkoenergetické domy.

 

Součástí jarní etapy veletrhu STAVOTECH Olomouc je již 9. ročník specializované výstavy Bazény & Sauny, která v pavilonu E představí bazény, sauny, whirlpooly a jejich příslušenství. Pro zájemce o obnovu památek a historických objektů je určen veletrh RENOVA na galerii pavilonu A.
 
Na výstavní část navazuje zajímavý doprovodný program, který je letos věnován nízkoenergetickému stavění, problematice bezpečnosti výtahů a novým přístupům k technologiím bazénů, balneo a wellness. Dotační program Zelená úsporám se nese celým veletrhem, kromě přednášky pořádané přímo Státním fondem životního prostředí (SFŽP) představí ve výstavních expozicích své výrobky a služby mnohé firmy zapojeného do tohoto programu. Navíc bude v pavilonu E po celou dobu veletrhu fungovat poradenské centrum, kde nezávislí ekoporadci odpoví na dotazy k žádostem a administraci programu. Návštěvníci se dozvědí také informace o dalším dotačním programu Nový panel a regeneraci bytových domů obecně.

 

Pro návštěvníky veletrhu připravili organizátoři společně s partnery opět „Veletržní tombolu“. Každý z prvních 5000 dospělých návštěvníků veletrhu si vytáhne los – k dispozici bude více než 1000 hodnotných cen, každý pátý tedy vyhrává. Mezi cenami ti šťastnější najdou například mnohatisícové poukazy na nejrůznější produkty a služby vystavujících firem.
 
Jarní veletrh STAVOTECH a souběžně probíhající jsou dobrou příležitostí pro konzultaci s odborníky i bohatým zdrojem hodnotných informací a inspirace. Nenechte si tedy  ujít příležitost a zavítejte na olomoucké Výstaviště Flora 11. - 13. března mezi 9.00 – 18.00, v sobotu do 17.00 hodin.


Mohlo by se hodit


reklama