Úvod > Novinky > Klikněte a pomozte dětem z SOS vesniček

Klikněte a pomozte dětem z SOS vesniček

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: K.Malá, Depositphotos: Nejron
Klikněte a pomozte dětem z SOS vesniček

Fenomén současnosti – komunikační síť Facebook – slouží nejenom ke konverzaci mezi přáteli, výměně informací, ale jeho prostřednictvím můžete pomoci dobré věci. Jak? Stačí pouze kliknout na odkaz v textu a požádat své přátele a známé, kteří tuto síť používají, aby rovněž klikli.
 
Pokud se nám všem společně podaří dosáhnout určitého počtu kliků, zajistíme dětem z SOS vesniček v Brně – Medlánkách finanční dar a pomůžeme jim splnit si alespoň některé z jejich snů…
 
Ne každé dítě má to štěstí, aby vyrůstalo ve vlastní harmonické rodině. Příběhů, jak děti přicházejí o mámu a tátu je mnoho a nebývají právě veselé. I proto vznikly SOS vesničky, jejichž cílem je dát dětem domov i pocit, že někam patří a že je na světě někdo, komu na nich záleží.
 
Sdružení SOS dětských vesniček je nezisková, nevládní, apolitická organizace, která se snaží pomáhat dětem, jež z nějakého důvodu zůstaly opuštěné. Pěstouni, kteří se o ně v těchto vesničkách starají, se jim pak snaží předat stejné hodnoty, jaké by děti měly dostat od vlastních rodičů.
 
Jakýkoli finanční dar umožní zrealizovat projekty, které dětem zlepší kvalitu života a tím zmírní znevýhodnění, jehož se jim dostalo díky tíživé životní situaci.
 
Do pomoci SOS vesničkám se zapojila také společnost Arttec, prodejce sanitárního zboží, a jejím prostřednictvím můžete pomoci i VY.
 
Stát vás to bude pouhý jeden klik na ikonku ,,líbí se mi“ v síti Facebook prostřednictvím tohoto odkazu.

 

Jak vidíte na obrázku, čím více nás klikne na ,,líbí se mi“ tím více peněz Arttec věnuje dětem. Řekněte o tom svým přátelům a známým. Nikomu z nás není lhostejný osud dětí. A pouhý klik je to nejmenší, co můžeme pro dobrou věc udělat.
 
Pojďme společně rozesmát smutné dětské oči a nadělit jim hezký vánoční dárek s co nejvyšší finanční hodnotou.


Mohlo by se hodit


reklama