Úvod > Novinky > Veletrhy Moderní vytápění a Krby a kamna – řešení úspor energií!

Veletrhy Moderní vytápění a Krby a kamna – řešení úspor energií!

Rubrika: Technika v bytě    Vyšlo:
Autor:    Foto: Terinvest
Veletrhy Moderní vytápění a Krby a kamna – řešení úspor energií!

Již šestým rokem můžete navštívit veletrh Moderní vytápění, který je zaměřen na moderní zdroje vytápění a úspory energií. V termínu od 24. do 27. 2. 2011 v Praze na Výstavišti v Holešovicích se budou souběžně s tímto veletrhem konat také Dřevostavby, Windoor Expo, Floor Expo, Aquaset, Zahradní nábytek a nově také 1. odborný veletrh krbů, kamen a designového vytápění - Krby a kamna.

 

Nad veletrhem Moderní vytápění převzalo záštitu Ministerstvo průmyslu a obchodu a také Ministerstvo životního prostředí. Na spolupráci se rovněž podílejí významné asociace jako např. Asociace pro využití tepelných čerpadel nebo Česká fotovoltaická asociace. 
Hlavním cílem veletrhu je představit široké veřejnosti produkty, které využívají ekologické palivo, energii a další novinky v oboru vytápění. Věříme, že toto téma je přínosné z důvodu stále rostoucích cen elektřiny a plynu.

 

Novinkou je 1. ročník odborného veletrh krbů, kamen a designového vytápění - Krby a kamna, kde se budou prezentovat leadři na trhu, např: ROMOTOP spol. s r.o., Haas&Sohn Rukov, s.r.o., ABX s.r.o., Scandique s.r.o., Hein a spol. – keramické závody, spol. s r.o., Euro teplo s.r.o. a další.

 

Mezi významné a stálé vystavovatele patří např. Regulus, spol. s r.o., Thermona, spol. s r.o., Severočeské doly a.s. aj. Letos přibudou nováčci jako např. Ge-tra, s.r.o., Briklis spol. s r.o., Aduro – R. Szubinski atd.
 
Výrobci kotlů na dřevo a palety představí na veletrhu své nové produkty: Latop, spol. s r.o.,Esel technologies, s.r.o. , Ponast spol. s.r.o., Verner s.r.o. aj. Návštěvníci mohou navštívit velkou sekci tepelných čerpadel: Stiebel Eltron, spol. s r.o., Tepelná čerpadla IVT s.r.o., Climatec Group a.s., NIBE Energy Systems, Tepelná čerpadla AIT, Mastertherm s.r.o., HOTJET s.r.o., Termokomfort s.r.o. Solární systémy představí např. firmy: Taush s.r.o. Solar Power, Thermoprogress, Vacusol spol. s r.o. S komínovými systémy se bude např. prezentovat firma Eko komíny s.r.o. Více informací o rekuperaci vám sdělí: ROSA In s.r.o., Štorc TZB s.r.o., Elmet spol. s r.o., Adan – úspory energie s.r.o. Zájemci o podlahové topení mohou navštívit expozice těchto firem: F. Křeček – EkotermEurosystemy Group, s.r.o., Pedotherm Moravia spol. s r.o., M. Šupčík – Ekotop a Fenix Trading, s.r.o., V-systém elektro s.r.o. a další.

 

Návštěvníci zde získají bezplatné poradenství jak ušetřit a snížit platby za energii, mohou zde konzultovat výběr vhodného zdroje vytápění a odborná sdružení jim pomohou s návrhem vytápění pro rekonstruované, nízkoenergetické či pasivní domy.
 
Již po páté se budou také konat odborné přednášky na aktuální témata: jak ušetřit za teplo, plyn, elektřinu a vodu. Nebude chybět ani soutěž O nejpřínosnější exponát veletrhu, který vybere nezávislá porota složená z předních odborníků.
 
Veletrh Moderní vytápění proběhne společně s dalšími veletrhy ve dnech 24. - 27. 2. 2011 na Výstavišti Praha - Holešovice, v době od 10.00 – 18.00 (Čt, Pá, So ) a od 10.00 - 16.00 (Ne).
Své produkty na všech souběžných veletrzích představí přes 500 firem, z toho přes 100 firem z oboru vytápění.
 
Podrobné informace k veletrhu jsou k dispozici www.modernivytapeni.cz a www.krbykamna.info
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Dřevěná okna a vchodové dveře KOLOVRAT Ostrava
Dřevěná okna, eurookna a vchodové dveře v regionech Ostrava a Opava

Dřevohliníková okna Pražák
Kvalitní dřevohliníková okna šetří energii, jsou elegantní, vysoce odolná a téměř bezúdržbová. Ideální volba pro nízkoenergetické a pasivní domyreklama