Úvod > Novinky > VELETRH FOR GARDEN – trendy zahrady na EXTERIÉR Trendy!

VELETRH FOR GARDEN – trendy zahrady na EXTERIÉR Trendy!

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: ABF
VELETRH FOR GARDEN – trendy zahrady na EXTERIÉR Trendy!

Hledáte inspiraci pro svou zahradu? Pak si rozhodně nenechte ujít veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN, který představí novinky ze všech myslitelných zahradních oborů – od projektů přes údržbu až po zahradní dekorace. Součástí expozic budou modelové zahrady a praktické ukázky zahradní techniky. Doprovodný program nabídne celodenní cyklus odborných přednášek - Trendy při tvorbě zahrad lV a soutěž EXTERIÉR Trendy.

 

 

V roce 2011 již potřetí udělí odborná porota titul EXTERIÉR Trendy. Mediálním partnerem se stal opět časopis Dům a zahrada. Jedná se o výběrovou část veletrhu se samostatnou soutěží o nejzdařilejší miniexpozici „trendy“ zahrady. Soutěž je určena především zahradním architektům a jejich partnerům, kteří mohou poměřit síly s kolegy a veřejnosti ukázat, kam směřuje vývoj v tvorbě zahrad.

 

 

Top část veletrhu v malých ukázkách zahrad

Top část veletrhu získává stále více příznivců a také se může pochlubit vzrůstající estetickou i řemeslnou úrovní jednotlivých expozic. V roce 2010 odborná porota udělila nejen hlavní cenu (Okno - Atelier Flera), ale i čestné uznání (Kaleidoskop - Pragoflora). Představila se i první zahradnická škola (Oddechová zahrada - SOŠ stavební a zahradnická Praha 9), jejíž studenti se za svou instalaci rozhodně nemuseli stydět.

 

 

Miniexpozice EXTERIÉR Trendy skutečně nabídly nejenom zajímavou podívanou, ale také inspiraci a chvíle oddechu na lavičkách v relaxační zóně. Odborní návštěvníci mohli posoudit práci a invenci svých kolegů, laikové zase získat kontakty, kde si podobné dílo objednat. Jak dopadne  další ročník EXTERIÉR Trendy záleží pouze na zúčastněných – jejich fantazii, samotné realizaci, ale hlavně chuti se zúčastnit. Budeme to moci posoudit již brzy: na 5. veletrhu FOR GARDEN, který bude probíhat ve dnech 17. – 20. března 2011 v Pražském veletržním areálu Letňany.

 

 

Více informací naleznete na www.for-garden.cz


Mohlo by se hodit


reklama