Úvod > Novinky > 4tet…Vokální kouzelníci

4tet…Vokální kouzelníci

Rubrika: Za kulturou...    Vyšlo:
Autor:    Foto: Jindřich Hefner
4tet…Vokální kouzelníci

Co to je za divný shluk písmen a číslic, řeknou si možná někteří. Chceme vás snad pozvat na novou počítačovou hru? Neee, řeknou vám jiní, a budou si přitom klepat s údivem na čelo. Chceme vás pozvat na skvělé vokální uskupení.

 

 

Vokální uskupení 4tet vzniklo v roce 2002 a poprvé tito „muži v černém“ vystoupili jako host na koncertě Jiřího Korna. Jelikož diváci, posluchači, tehdy reagovali velmi bouřlivě a zájem o provedení různých hitů „a capella“ prudce stoupal, připravovali pánové další a další písničky. S těmi 4tet vystupoval a vystupuje na různých kulturních podnicích a přirozeně na svých vlastních koncertech.
 
A právě na takový koncert jsme za vás zašli, abychom mohli zvesela poreferovat a pozvat na další… A že je na co zvát! Máte-li v oblibě hity různých období, navíc v netradičním provedení, je koncert 4tetu ideálním nápadem na zajímavý večer. Precizní a velmi osobité aranžmá z pera Jiřího Škorpíka navíc dělá z „obyčejných“ skladeb opravdové hudební perly.

 

 

Členové 4tetu (Jiří Korn, David Uličník, Dušan Kollár a Jiří Škorpík) se svými hlasy velmi příjemně doplňují a každá píseň se díky nim hrdě nese do posluchačova ucha. Je úplně jedno, jste-li na jejich koncertě ve velkém sále nebo malém divadle. No, pravděpodobně to bude vždycky spíš ten sál, protože 4tet si za deset let působení na české scéně získal již mnoho příznivců.

 

 

Jistě uznáte, že vyprávět někomu o hudebním zážitku je nesnadné. Večer zalitý kvalitní hudbou je totiž velmi nepřenosný a je mnohem lepší zažít ho na vlastní kůži. Proto vřele doporučujeme, najděte si termíny dalších vystoupení vokální senzace 4tet a užijte si s nimi báječný večer.
 
Pokud máte rádi dramatické umění jako celek, budete jistě, tak jako my, potěšeni a uchváceni zajímavými kostýmy všech čtyř pánů a světelnými efekty dokonale doplňujícími všechny písně. A budete-li pozorní, zjistíte, že žádné dvě písničky nemají stejnou atmosféru.

 

 

Avšak, atmosféra celého večera je tak kouzelná a působivá, že jistě i ti největší pochybovači uznají, že 4tet jsme právem nazvali vokálními kouzelníky!
 
Pokud vám nebude stačit prožít s jejich uměním jen jeden večer, máte šanci mít je i doma. 4tet totiž vydal už 3 CD.

 

 

Další videoukázky k nalezení zde: http://www.4tet.cz/cz/video.php


4TET, vokální uskupení
Jiří Korn, David Uličník, Jiří Škorpík, Dušan Kollár


Mohlo by se hodit


reklama