Úvod > Novinky > Thailand Show 2012

Thailand Show 2012

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: DITP
Thailand Show 2012

I když je do září, kdy se koná již 17. mezinárodní veletrh TENDENCE, ještě daleko, už teď se můžete těšit na první ročník kontraktační výstavy Thailand Show 2012 s podtitulem Lifestyle & Design jež bude součástí tohoto veletrhu. A co všechno si budete moci prohlédnout…
 
Komplexní přehlídka produktů a služeb vysoké kvality více než 60 thajských společností z různých oborů, např. domácích a kuchyňských potřeb, dekorací, dárků, bytového textilu, řemesel, módních doplňků, výrobků pro zdraví a krásu představí Thajsko z lifestylového a designového pohledu.
 
Obchodní příležitosti zde najdou dovozci a další podnikatelé, ale současně bude i široké veřejnosti nabídnuta široká škála thajských produktů a služeb.

 

 

Thailand Show 2012 bude mít i svůj doprovodný program, který zahrnuje:
 
1. Thajskou kulinární show a ochutnávky thajských jídel

Populární thajští kuchaři budou připravovat thajské pokrmy z autentických ingrediencí přímo před návštěvníky, předvedou postupy přípravy známých tradičních exotických jídel, např. kyselé pálivé polévky s krevetemi Tom Yum Goong, smažených nudlí Pad Thai a mnoha dalších …
 
2. Prezentaci thajských masáží a lázní

Thajské masáže a wellness zaznamenaly v posledních letech rychlý nárůst. Staly se populárními nejen v České republice, ale i po celém světě. Využijte této příležitosti a seznamte se s profesionálními thajskými terapeuty a maséry a přehlídkou tradičních masáží a wellness, kterou připravila proslulá centra thajských masáží jako např. Sabai či Tawan.

 

 

3. Představení thajské kultury  –  tradiční umění thajských klasických tanců na jevišti

Poznejte thajskou kulturu a životní styl prostřednictvím tradičního umění – thajských klasických tanců. Hlavní dramatické umění Thajska se dělí na dvě kategorie: klasický tanec a lidový tanec. Jedinečná příležitost zažít jednu z nejkrásnějších a nejbohatších kulturně-historických tradic Thajska.
 
4. Thajský box

Thajský box neboli Muay Thai je světově proslulým bojovým uměním. V rámci doprovodného programu budete mít možnost shlédnout ukázky thajského boxu. Khomsan Phiphitsala a jeho tým profesionálních boxerů pro vás připravili vzrušující podívanou. 

 

 

5. Přehlídka thajských lifestylových produktů

Pestrá expozice thajských výrobků na téma  “Lifestyle & Design”. Jedinečná příležitost pro obchodníky a veřejnost prohlédnout si a vyzkoušet thajské produkty. 

 

 

6. Česko-thajské poradenství v logistice

Konzultanti z oblasti logistiky poradí, poskytnou informace a nabídnou řešení zájemcům o dovoz/vývoz thajských výrobků.
 
Výstava se koná od 13. – 16. září na Výstavišti Praha – Holešovice:
              1) dny pro obchodníky – čtvrtek 13. 9. a pátek 14. 9. 2012
              2) dny pro veřejnost – sobota 15. 9. a neděle 16. 9. 2012

Otevírací doba: 10:00 – 18:00 hod. (v neděli do 16:00 hod.)

 

 

Přehlídky a vystoupení v rámci doprovodného programu budou probíhat od čtvrtka 13. září do soboty 15. září 2012 od 10:00 – 17:00. reklama