Úvod > Novinky > Nalaďte se na správné barvy!

Nalaďte se na správné barvy!

Rubrika: Dekorace    Vyšlo:
Autor:    Foto: Maya Romanoff, Tagina, archiv autorky
Nalaďte se na správné barvy!

Dlouhá a téměř bezbarevná zima je pryč. Nastává období odhalování. Sezona plná barev, která by měla zasáhnout i vaše bydlení. Abyste se inspirovali tím správným směrem, přinášíme vám barevné hity, které by měly kralovat po celý letošní rok…
 
Šedá, šedá, šedá …
I když vám tato barva může připomínat tmavé mraky nebo deštivé dny, neberte to vážně. Se šedou se nudit nebudete! Světoví designéři vsadili na odstín kouře a holubice, které jsou mnohem plastičtější a měkčí, než běžně používané tmavé tóny. Šedá je vhodná především jako barva centrální, ale krásně vynikne také v akcentech. 

 

Jakákoliv oranžová
Barva pomeranče byla díky své hravosti velmi populární již v roce 2008. Svou pozici si bude udržovat i nadále, a to ve všech odstínech. Doporučujeme ji jako nástěnnou barvu do místností s důrazem na teplou a relaxační atmosféru, je zajímavá pro nábytek a v neposlední řadě i interiérové doplňky. 

 

Metalické rozšoupnutí
Metalické barvy patří k alternativním barevným odstínům. I přes jejich specifické vyzařování, našly své stabilní postavení také v oblasti interiérového designu. Trendem posledního období byla zlatá a stříbrná, které budou nahrazeny metalízou, cínovými a bronzovými tóny.

 

Syťte se modrou!
Nejvíc IN bude modrá, především její luční odstíny. Barvy brčálu nebo chudobky by měly být barevnou volbou letošní sezony.

 

Ohromnou výhodou modré je její univerzálnost. Disponuje širokou škálou odstínů, se kterou se dá dobře pracovat. Například kombinací hluboké modré s pulzující oranžovou vytvoříte odvážný a kreativní prostor, vhodný pro dětský pokoj. Dalším bonusem jsou metalické tóny modré, které skvěle ladí s teplými kovovými barvami.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama