Úvod > Poradna

oddělení kuchyně od obývacího pokoje

Autor: houmr

Vloženo: 3. 11. 2013 21:37:38

DotazDobrý den potřeboval bych poradit jak oddělit kuchyň od obývacího pokoje který slouží zároveň jako ložnice. Dveře jsou z poloviny zastavěné sádrokartonem a přes den bychom zbývající otvor nechali ale zároveň bychom ho na večer potřebovali uzavřít kvůli zachování soukromí.

OdpovediOdpovědi

 • Petr - Interier.com | 4. 11. 2013 15:35:36
  Dobrý den, jako ideální řešení bych viděl posuvné dveře s posuvem na zeď. Podívejte se na http://www.sepos.cz/interierove-dvere/posuvne-dvere/posuv-na-zed.html Mají prodejny po celé ČR.
 • Lada | 5. 11. 2013 13:11:04
  Pokud nechcete nebo z důvodu omezeného prostoru nemůžete využít klasické otočné dveře, nabízí se varianta dveří posuvných.
  Na výběr jsou dveře posuvné na zeď, kde musíte počítat s volným prostorem na zdi, kam se budou dveře posouvat. Toto řešení nevyžaduje stavební úpravy, dveře jsou zavěšené v garnýži.
  Druhou variantou, která je z hlediska úspory místa nejdokonalejší, jsou posuvné dveře do pouzdra. Díky nim můžete využít i prostor u stěny v těsné blízkosti dveří. Dveře se totiž v tomto případě schovají do zazděného pouzdra. Výhodou posuvných systémů je úspora místa, navíc dveře v otevřeném stavu nepřekáží.
  Více informací najdete na www.sepos.cz.

ReagovatReagovat

Odpovězte na dotaz nebo otázku

reklama
Nábytek

Polský nábytek

Cestování

Jižní Tyrolsko

Souvislosti

Deprese jako životní styl

Hobby

Inspirace a nápady