Úvod > Poradna

seedací souprava

Autor: mitrusová

Vloženo: 17. 11. 2013 23:27:43

DotazMám tmavou sdedací soupracvu přírodní světlý nábytek ,tmavou plovoucí podlahu.Chtěla bych oživit kož. rohovou sedačku.světlým přehozem ,třeba jen 2 kousky Dělá se to ještě,nebo to už není moderní děkuji Mitrusová

OdpovediOdpovědi

 • Zaťko D, Interiérový návrhář | 18. 11. 2013 16:46:56
  Na oživení by možná stačili i dekorační koberce, přehoz je především nepraktický z toho důvodu, že rád padá a trestá tak své majitele.

  Druhá věc je ta, zda je to moderní -> řekl bych že záleží na vkusu a na vhodném vybrání přehozu. Kostkovaný košile už taky nejsou in, ale některým lidem prostě sedí, stejně tak je tro s gaučem.
 • Honza - Interier.com | 18. 11. 2013 17:32:34
  Dobrý den, paní Mitrusová,

  za mě bych Vám spíš než přehoz doporučil koupit dekorační polštářky a sladit je s běhounem (úzký dlouhý ubrus) na konferenčním stolku. Pokud máte jednoduchou podlahu i sedačku, hodily by se polštářky se vzorem, který interiér oživí - např. http://www.novy-byt.cz/oddeleni/177/dekoracni-polstare/. Případně se můžete podívat na http://www.nabytek-eno.cz/oddeleni/13/taburety-polstare-doplnky-a-potahovy-material/. Najdete tam několik typů polštářků, u kterých si můžeme po rozkliknutí vybrat skoro ze stovek potahových látek.
  Běhouny najdete např. zde http://www.laube.cz/kategorie/ubrusy-behouny/?zacatek=0. Pokud byste raději navštívila kamennou prodejnu, připište, odkud jste a my se Vám pokusíme některou prodejnu doporučit.

  Přeji hezký den

ReagovatReagovat

Odpovězte na dotaz nebo otázku

reklama
Nábytek

Polský nábytek

Cestování

Jižní Tyrolsko

Souvislosti

Deprese jako životní styl

Hobby

Inspirace a nápady