Úvod > soutěž s firmou ARTTEC

Soutěž s firmou ARTTEC

Soutěž trvá od 15.2.2010 do 31.3.2010 . Podmínkou účasti je správné zodpovězení soutěžní otázky. Z došlých odpovědí budou vylosováni 3 výherci, kteří získají ceny určené pro jednotlivá pořadí. Dalších 10 vylosovaných získá tričko serveru Interier.com.
 

Losování proběhne do 30ti dní po skončení celé soutěže. Do jednoho slosování můžete být zařazeni AŽ 3X ! Podruhé za zodpovězení druhé soutěžní otázky a POTŘETÍ, POKUD NÁM NAPÍŠETE "jak jsem změnil, anebo hodlám změnit svoji koupelnu a WC"
 
Nejzajímavější příspěvky zpracujeme a zveřejníme. PŘÍSPĚVKY POSÍLEJTE NA ADRESU REDAKCE@ZIVOTNISTYL.CZ

 
CENY, O KTERÉ HRAJEME:
 

1. CENA: WC Combi PACIFIC v ceně 1990,- Kč

2. CENA: Čtyřdílný set koupelnových doplňků série OVO v ceně 1313,- Kč

3. CENA: Ruční sprchová hlavice s LED osvětlením v ceně 599,- Kč

 

Pravidla soutěže


1. Zpracování osobních údajů

 1. Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
 2. Provozovatel se zavazuje, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě, s vyjímkou jmen výherců, která mohou být uveřejněna na stránkách www.zivotnistyl.cz a dále může být jejich jméno a e-mailová adresa předána sponzorovi soutěže pro zaslání výhry.
 3. Data získaná od uživatele mohou být použita k zaslání informačních zpráv pořadatel soutěže nebo sponzorem soutěže.
 4. E-maily s oznámením o nových soutěžích nebo o výhrách mohou mimo toto oznámení obsahovat i reklamní sdělení či obrázek.
 5. Uživatel může kdykoliv požádat o vymazání svých dat z databáze pořadatele. Po zrušení registrace jsou veškerá data uživatele zanonymizována v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
   

2. Účást v soutěži

 1. U každé ze soutěží je uvedeno datum jejího vyhlášení i datum ukončení. Uživatelé, kteří zodpoví správně soutěžní otázky, postupují do slosování o výhry. Losování soutěží probíhá do 30 dnů od data jejího ukončení. Vylosovaní výherci jsou informováni o své výhře prostřednictvím elektronické pošty na e-mailovou adresu.
 2. Výhry jsou zasílány pouze v rámci území ČR a to na adresy výherců uvedených při registraci nejpozději do 1 měsíce od data slosování. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nevyzvednutí výhercem, propadá ve prospěch pořadatele nebo sponzora soutěže.
 3. Pokud není pořadatelem soutěže přímo provozovatel serveru www.zivotnistyl.cz, nenese provozovatel žádnou zodpovědnost za případné nedodání či neodeslání výher výhercům ze strany pořadatele soutěže.
 4. Po ukončení soutěže jsou odpovědi předány pořadateli, který zajistí slosování a následné rozeslání výher.
 5. Výhry jsou právně nevymahatelné.

 

 

 

 

Životní styl


Nápady, rady, tipy
a informace o bydlení, stavbě, hobby i zahradě. Inspirace a nápady pro volný čas, recepty pro zdravý životní styl

 
Více o nás

Hypotéční kalkulačka
Nejlepší srovnání hypoték v České republice

NÁBYTEK ENO
NÁBYTEK ENO – to je eshop s nábytkem a vše pod jednou střechou !
reklama
Nábytek

Polský nábytek

Cestování

Jižní Tyrolsko

Souvislosti

Deprese jako životní styl

Hobby

Inspirace a nápady